İpragaz’ın geleneksel desteği ile koşulan 37. Uluslararası Trabzon Yarı Maratonu’na katılan GO Runners’ın iyilik peşindeki devam ediyor.
Paylaşın:
2017-02-20 15:19:17

İpragaz’ın geleneksel desteği ile koşulan 37. Uluslararası Trabzon Yarı Maratonu’na katılan GO Runners’ın iyilik peşindeki koşusu, hız kesmeden devam ediyor. Uluslararası yarışa yaklaşık 30 kişiyle katılan GO Runners, yine başarılı sonuçlar aldı.

30 kişiyle 37. Uluslararası Trabzon Yarı Maratonu'na kıtalan GO Runners ekibi, iyi sonuçlar aldı. 19 Şubat günü koşulan Uluslararası yarışın destekçileri aynı arasında aynı zamanda İpragaz ve GO da yer aldı. Festivale dönüşen yarışta yarı maratonun yanı sıra Halk Koşusu 22’nci kez, 10K ise 2’nci kez koşuldu. Uluslararası Maratonlar ve Yol Yarışları Birliği - AIMS üyesi olan organizasyonda, yarı maratona 500’ü aşkın lisanslı atlet katılırken, halk koşusu ve 10K koşusu ise her zamanki gibi büyük ilgi topladı.

GO ekibi yine başarılıydı

İpragaz ve GO çatısı altındaki gönüllülerden oluşan ve kurulduğu ilk günden bu yana iyilik peşinde koşan GO Runners takımı da, 37. Uluslararası Trabzon Yarı Maratonu’na katıldı. Yaklaşık 30 kişilik kalabalık bir takım olarak bu uluslararası organizasyona katılan GO Runners, 10K koşusunda yarıştı. Her koşusunda STK’lara katkı sağlayan GO Runners üyeleri, bu sefer de adımlarını iyilik için attılar. Çeşitli kategorilerde önemli dereceler alan GO Runners takımı, 37. Uluslararası Trabzon Yarı Maratonu’nda da başarılara imza attı.

Vali ve Belediye Başkanı teşekkür etti

İpragaz Genel Müdürlük, Bölge ve Tesis çalışanlarından oluşan GO Runners takımında, Trabzon’da EVAS ve GO Bayilerinden birer kişi de yer aldı. 37. Uluslararası Trabzon Yarı Maratonu ödül töreninde konuşma yapan Trabzon Valisi Yücel Yavuz ve Trabzon Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Orhan Fevzi Gümrükçüoğlu, konuşmalarında bu uluslararası yarışmaya gelenekselleşen katkılarından dolayı İpragaz’a ve GO’ya teşekkür ettiler.

comments powered by Disqus